Information Flyer, in Farsi, Distributed by the Levinson Family on Their Recent Trip to Iran

رابرت لوینسون، تبعه امریکا

از ٨ ماه مارچ سال ٢٠٠٧ (١٧ اسفند ١٣٨٥) به این طرف در ایران مفقودالاثر بوده است.

باب لوینسون با نوه اش، رایان.

رابرت ‏(‎باب‏)‎ لوینسون، تبعه امریکا ، پدر هفت بچه، در طی یک سفر تجارتی به جزیره کیش، ایران، در تاریخ ٨ ماه مارس سال ٢٠٠٧ (١٧ اسفند ١٣٨٥) مفقودالاثر شد.

از آن به بعد خانواده اش هیچ احوالی از او ندارد. آنها بسیار نگران حال وی هستند.

باب لوینسون بعد از آنکه ده سال قبل از اداره آگاهی فدرال امریکا ‏(اِف.بی.آی.) بازنشسته شد به عنوان یک بازرس خصوصی کار میکرد. در سفرش به ایران، وی برای یکی از مشتریانش در مورد قاچاق سیگار در خلیج فارس بازجوئی میکرد.

باب لوینسون درساعت۴٥:١٠صبح روز پنجشنبه، ٨ ماه مارچ سال ٢٠٠٧ (١٧ اسفند ١٣٨٥) از دوبی، امارات متحده عربی، سوار هوا پیمای شرکت هواپیمائی کیش، پرواز شمارهY97141 ‏(‎ی ‏‏‏٩٧١۴١‏)‎ شد. در لیست یا مانیفیست پرواز اسم وی تأئید شده است. وی همان روز در هتل مریم در جزیره کیش ثبت نام کرد. شاید در هتل با شخصی بنام دیوید بلفیلد، که به نام داود صلاح الدین هم شناخته میشود، و یک امریکائی فراری از قانون است، ملاقات داشته است.

دولتین ایران و امریکا در مورد قضیه لوینسون چند یادداشت دپلماتیک از طریق دولت سوئیس مبادله کرده اند. مقامات ایران اظهار کرده اند که آنها تحقیقاتی انجام داده اند ولی نمیدانند که چه بر سر باب لیوینسون آمده است.

خانواده وی درطول چند ماه گذشته در تماس نزدیک با نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد بوده است. آنها مکتوب هائی عنوانی عالیجناب، رهبر عالی، هم فرستاده اند و از وی تقاضای کمک نموده اند.

کریستین، همسر آقای لوینسون، دانیل، فرزند بزرگش و همسر برادر وی به ایران سفر نموده اند و سعی دارند تا اطلاعات بیشتری در مورد آسایش باب و محل تقریبی وی بدست آورند.

خانواده وی و سفارت سوئیس در تهران از مقامات ایران میخواهند تا هر نوع اطلاعاتی را که در طی تحقیقاتشان در مورد این قضیه بدست آورده اند، با آنها در میان بگذارند. ما از مردم شریف ایران، و همچنین دولت ایران، تمنا داریم تا هر نوع کمک ممکنه را به خانواده لوینسون در طی این سفر شان ارائه نمایند.

خانواده او وب سایت www.helpboblevinson.com را باز نموده اند که جزئیات بیشتر در مورد این قضیه در آنجا دیده می شود. شما خواهید دید که باب یک مرد فوق العاده است که به زندگی مهر میورزد و به خانواده اش عمیقاً علاقمند است.

لوینسون در زمانیکه مفقود گردید، قدش ١ متر و ٩٠ سانتیمتر و وزنش ١١٥ کیلوگرام بود. اگر کسی دراین مورد اطلاعاتی داشته باشد که بر سر باب چه آمده، لطفاً به آدرس ذیل ایمیل بفرستد:

[email protected] یا با دفتر حفاظت منافع امریکا در سفارت سوئیس در ایران از طریق تلفن٢٩٦۴-٨٨٧٨-٠٢١ یا ٢٣٦۴-٨٨٧٩-٠٢١ تماس بگیرد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *